
Косметологічний комбайн 5-в-1 модель 6008 Beauty Service ™ - НОВИНКА
- В наявності
- Код: 6008
47 900 ₴
Косметологічний комбайн 5-в-1 модель 6008 Beauty Service ™ - НОВИНКА в асортименті б'юті-обладнання. НОВА комбінація процедур в одному апараті, відтепер з RF-ліфтингом.
Дана модель апарату 100% - ХІТ ПРОДАЖ. Популярність апарату пояснюється ідеально підібраним функціоналом - це щодня затребувані і максимально ефективні процедури для догляду за шкірою обличчя.
Комбайн поєднує у собі максимальний спектр доглядових процедур з доведеною ефективністю, з його допомогою ви вирішите будь-який запит вашого клієнта. Всього один апарат дозволяє проводити процедури механічного пілінгу, апаратної чистки шкіри, ви зможете вводити препарати за допомогою безін'єкційної мезотерапії, проводити різні омолоджуючі процедури - ліфтинг, усунення мімічних зморшок, набряклості.
Комбайн мод. 6008 включає 5 ТОП-функцій:
- RF-ліфтинг
- Мікрострумова терапія
- Електропорація
- Алмазна мікродермабразія
- УЗ-скрабер
МІКРОСТРУМОВА ТЕРАПІЯ - ANTI-AGE процедура №1 включає в себе 3 етапи:
- мікрострумова нормалізація - відновлення клітинного потенціалу;
- мікрострумовий лімфодренаж - усунення набряклості;
- мікрострумовий ліфтинг - підтяжка і омолодження шкіри.
В результаті комплексного догляду досягається виражений ефект омолодження зі стійким результатом тривалий період часу.

► ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ: мімічні зморшки; вікові зміни шкіри; втомлена, тьмяна шкіра; мішки і темні кола під очима; втрачений тонус і еластичність шкіри; схильність до набряклості.
► ЕФЕКТИ ПРОЦЕДУРИ: зменшується набряклість; хороший ліфтинг-ефект; живлення тканин; прискорення біохімічних процесів; поліпшується еластичність і тургор шкіри; освіжає і омолоджує обличчя.
► ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ: альтернатива інвазивним методам омолодження; комфортна, безболісна процедура; не потроебує реабілітаційного періоду; підходить для всіх типів шкіри; видимий результат вже після 1-ї процедури; дає стійкий результат на тривалий період; простота виконання процедури.
► ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ:
Курс: від 10 до 15 сеансів з періодичністю 2-3 рази на тиждень.
Профілактичний догляд: 1 раз в 3-4 тижні.
Тривалість процедури від 20 до 40 хвилин.
УЗ-СКРАБЕР - призначений для професійного ультразвукового пілінгу і чистки шкіри. Це сучасний механічний метод чистки шкіри з високою ефективністю. Передбачено два типи ультразвукових коливань: постійні (для пілінгу) та імпульсні (для мікромасажу / фонофорезу).

► ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ: акне, стан постакне; чорні точки, камедони; розширені пори; нездоровий колір обличчя; в'яла шкіри; пігментація шкіри; зневоднення шкіри.
► ЕФЕКТ ПРОЦЕДУРИ: чистка шкіри і звуження пор; нормалізація діяльності сальних залоз; вирівнювання шкірного рельєфу; поліпшення кольору обличчя; насичення шкіри киснем; підвищення тонусу і еластичності шкіри; омолоджуючий і освіжаючий ефект.
► ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ: нетравматичний метод чистки; не потребує реабілітаційного періоду; підходить для всіх типів шкіри; видимий ефект вже після 1-ї процедури; простота виконання процедури.
► ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ:
Курс: від 3 до 10 сеансів з періодичністю 1 раз на тиждень.
Профілактичний догляд: 1 раз в 3-6 місяців.
Тривалість процедури: від 7 до 15 хвилин.
АЛМАЗНАЯ МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ - механічний, контрольований пілінг, який сприяє оновленню шкіри. Мікродермабразія має миттєвий ефект в сеансах депігментації шкіри. А також є відмінним підготовчим етапом для подальших доглядових процедур. Відзначають високу ефективність процедури в сеансах спрямованих на корекцію рубців.

► ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ: постакне; вугрі, розширені пори; згрубла шкіра; шкіра з лущенням; втрата пружності; пігментація.
► ЕФЕКТИ ПРОЦЕДУРИ: депігментация; розгладження зморшок; підвищення тонусу шкіри; вирівнювання шкірного рельєфу; поліпшення кольору обличчя; активізується місцевий кровообіг; прискорюється процес відновлення шкіри.
► ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ: нетравматичний метод шліфування; не потребує реабілітаційного періоду; видимий ефект вже після 1-ї процедури; простота виконання процедури.
► ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ:
Курс: від 3 до 10 сеансів з періодичністю 1 раз в 7-10 днів.
Профілактичний догляд: 1 раз на місяць.
Тривалість процедури від 15 до 20 хвилин.
RF-ліфтинг - вплив на шкіру і підшкірні структури струмом високої частоти радіохвильового діапазону. При цьому тканини нагріваються до +40 / +42оС, що призводить до ущільнення колагенових та еластинових волокон, запускає процес регенерації. В результаті миттєво підтягується шкіра обличчя та тіла, покращується контур обличчя, укріплюється тонус шкіри, розгладжуються зморшки.

ЕЛЕКТРОПОРАЦІЯ - безін'єкційна мезотерапія - введення препаратів углиб шкіри, інтенсивне зволоження, тонізація шкіри. При роботі з гіалуроновою кислотою в області губ косметологи відзначають збільшення об'єму. Для добре видимого результату рекомендується пройти кілька курсів. Ефект збільшеного об'єму протримається до півроку.

► ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ: дрібні зморшки; суха шкіра; тьмяний колір обличчя; темні кола під очима; профілактика вікових змін; недостатній об'єм губ.
► ЕФЕКТИ ПРОЦЕДУРИ: усуває зморшки; забезпечує глибоке зволоження, харчування; підвищує пружність шкіри; лікує акне; покращує колір обличчя; усуває мішки під очима; покращує загальний стан шкіри на обличчі, освіжає; надає об'єму губам.
► ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ: безін'єкційна методика; безболісний метод впровадження косметичних і лікарських засобів; не потребує реабілітаційного періоду; простота виконання процедури; видимий ефект вже після 1-ї процедури; дає стійкий результат з ефектом пролонгації.
► ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ:
Курс: від 5 до 8 сеансів з періодичністю 1 раз в тиждень.
Профілактичний догляд: 1 раз в 1,5-2 місяць.
Тривалість процедури від 10 до 20 хвилин.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Кількість функцій в апараті | 5-в-1, Комбайн с ТОП-функціями |
| Функції | Мікродермабразія, Мікрострумова терапія, УЗ-пілінг, RF-ліфтінг, Електропорація |
| Живлення, В / Гц | 220/50 |
| Споживана потужність не більше, Вт | 80 |
| Частота УЗ-скрабера, кГц | 28 +/- 2 |
| Частота УЗ-фонофорез, МГц | 1 |
| Напруга для функції "Електропорація", В | 0-80 |
| Частота для функції "Електропорація", Гц | 15, 20, 40, 60 |
| Частота RF, МГц | 3 |
| Потужність RF, Вт | 36 |
| Інтенсивність вакууму для функції "Мікродермабразія", мм.рт.ст | 0-550 (0,73 Бара / 73.3 кПа) |
| Інтенсивність струму для функції "Мікроструми", мкА | 40-800 |
| Частота імпульсів для функції "Мікроструми", Гц | 0,21-500 |
| Форма вихідного сигналу функції «Мікроструми" | біполярні модульовані імпульси |
ВАГОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нето, кг | 10,5 |
| Вага бруто, кг | 12,1 |
| Розмір апарату (ВхШхГ), см | 13,5х48х36 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 28х55,5х46 |
ГАРАНТІЯ І ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ
| Гарантія, міс. | 18 |
| Пакет документів | Сертифікат Відповідності, Санітарно-гігієнічний висновок, Інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Тіло, Обличчя |
| Функції апарату | Ультразвукова терапія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага апарату | 10.5 кг |
- Ціна: 47 900 ₴










