
LED Лампа-лупа 1001AT з крiпленням до столу на 5 дiоптрiй
- В наявності
- Код: 1001AT
4 690 ₴
LED Лампа-лупа з крiпленням до столу 1001AT
Лампа 1001AT укомплектована збiльшувальною лiнзою на 5 дiоптрiй(виготовлена зi скла) дiаметром 12,5см, регульованими поворотно-похилими механізмами(у верхнiй частинi лампи), які дозволяють регулювати лампу вгору, вниз, в сторони, а також зафіксувати лампу в необхідному положенні та крiпленням лампи до столу або до косметологiчного вiзка. Дана модель чудово пiдiйде косметологам, майстрам манiкюру та педикюру, а також iншим фахiвцям в бьютi iндустрiї.
Технiчнi характеристики:
- збільшення – 5 діоптрій;
- матеріал лінзи – скло;
- дiаметр лiнзи - 12,5см;
- джерело світла - 48PCS свiтлодiодiв;
- потужність 6Вт;
- напруга - 110V-120V/220V-240V
- термін горіння LED лампи – 50 000 годин;
- крiплення до столу(косметологiчного вiзка);
- регулювання висоти та повороту;
- колір білий;
- Гарантія 12 місяців.
- Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Діаметр лінзи | 12.5 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Виробник | SP |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 690 ₴


