
Перукарська мийка Jules - елітна модель у дусі класичної розкоші. Спинка і підлокітники прошиті каретною стяжкою. Матеріал стійкий до впливу вологи. Широка палітра кольорів допоможе підібрати варіант під будь який інтер'єр.
Матеріал: фанера, якісний шкірозамінник (зносостійкість від 50 000 циклів по тесту Мартиндейла); поролон 28-мої щільності.
Колір: на вибір.
У комплектацію входять: крісло, керамічна раковина (колір білий), сантехніка (душ+змішувач, гофра, слив). За бажанням клієнта можлива заміна на італійську сантехніку з доплатою.
За бажанням клієнта можлива заміна стандартної кераміки New York (колір чорний або білий) на інші кераміки:
- Young (колір чорний або білий);
- Cosmo Італія (колір чорний або білий).
* щоб дізнатися актуальну ціну уточнюйте у менеджера магазину.
Гарантійне обслуговування: 24 місяці - шкірозамінник; сантехніка - 6 місяців
Розміри (ШхВхГ): 73х95х125 см.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 73 см |
| Ширина мийки перукарні | 125 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Фаянс |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал станини | Метал з полімерним покриттям |
| Каркас крісла | ДСП |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 29 650 ₴




