
Перукарська мийка Morgan класична модель з лаконічним дизайном, для справжніх поціновувачів мінімалізму. Потовщені підлокітними дають змогу клієнту зручно покласти руки і лікті, що особливо важливо під час довгих процедур. Заокруглена форма робить бильця візуально більш тендітними.
Матеріал: фанера, якісний наповнювач (зносостійкість від 50 000 циклів по тесту Мартіндейла), наповнювач - поролон 28-мої щільності.
Колір: на вибір.
В комплектацію включені: крісло, керамічна раковина Нью-Йорк (колір білий або чорний), сантехніка (душ+змішувач, гофра, злив). По бажанню клієнта можлива заміна на сантехніку преміум (з доплатою).
По бажанню клієнта можлива заміна стандартної раковини Нью-Йорк на інші керамічні раковини:
- Young (колір чорний або білий);
- Cosmo Італія (колір чорний або білий).
* - щоб дізнатись актуальну ціну уточнюйте в менеджера магазину.
Гарантійне обслуговування: 24 місяці - шкірозамінник; сантехніка - 6 місяців
Розміри (ШхВхГ): 73х95х125 см.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 125 см |
| Ширина мийки перукарні | 73 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Фаянс |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Каркас крісла | ДСП, натуральне дерево |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 31 400 ₴







