
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарська мийка Berry - це поєднання стилю та комфорту, яке стане ідеальним доповненням для вашого салону краси.
Основні характеристики:
- модель має ергономічну форму підлокітників, що забезпечує максимальний комфорт клієнту під час процедури.
- у комплектацію входить раковина з механізмом нахилу, що надає зручність як майстру, так і клієнту. Колір раковини білий, чорний або з золоти окантуванням;
- наявність всієї необхідної сантехніки: душ, змішувач, гофра, злив.
- підключення води можливе нижнє або заднє.
- оббивальний матеріал — шкірозамінник високої якості.
- додатково можна придбати силіконову накладку на керамічну раковину.
Розміри (ШхВхД): 76х95х130 см.
Модель доступна у різних кольорах, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру.
Гарантійне обслуговування: 24 місяці - шкірозамінник; сантехніка - 6 місяців.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 130 см |
| Ширина мийки перукарні | 76 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 30 660 ₴




