
влевовправо
Перукарська мийка Bronx Lux
- В наявності
- Код: VM2045
від 30 880 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарська мийка Bronx Lux
Модель, яка ідеально підходить для сучасних салонів у стилі лофт і тому подібних. Міцні металеві підлокітники додають брутальності. Покриття порошковою фарбою захищає їх від впливу вологи та бруду.
Характеристики:
- оббивальний матеріал шкірозамінник;
- металеві ручки покриті порошковою фарбою для захисту впливу бруду та вологи;
- нахил раковини регулюється;
- передбачене нижнє підключення води (по бажанню можливо зробити заднє);
- в комплектацію включені сантехніка (душ+змішувач), гофра та злив.
У стандартну комплектацію включена раковина Нью-Йорк, яка ідеально підходить для роботи з довгим волоссям. Можлива заміна на раковину Young (Польща) або Cosmo з кишенею для флаконів (Італія).
Колір: на вибір.
Розміри (ШхГхВ): 72x120х95 см.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 72 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 30 880 ₴






