
Перукарська мийка Olimp підійде під будь-який дизайн.
Особливості:
- спинка крісла нахилена під кутом;
- біла станина;
- кут нахилу мийки регулюється, що дасть змогу майстру зручно та якісно обслужити кожного клієнта;
- зручні підлокітники.
Усі металеві деталі хромовані і стійкі при потраплянні води та хімічних препаратів.
Матеріал виготовлення - фанера, пінополіуретановий наповнювач, матеріал оббивки шкірозамінник (зносостійкість 50-100 тисяч циклів за тестом Мартіндейла).
Комплектація - керамічна раковина, сантехніка (душ + змішувач), механізм нахилу раковини, злив. У стандартну комплектацію ввімкнена керамічна раковина Нью-Йорк (білий або чорний колір).
Можлива заміна на інші раковини*:
- Young (Польща, колір білий, чорний)
- Cosmo (Італія, колір білий, чорний). Кераміка передбачає кишеню для шампуню.
* - щоб дізнатися актуальну ціну уточнюйте в менеджера магазину.
Також із доплатою можна замінити сантехніку стандарт на сантехніку "Італія".
Передбачено нижнє або заднє під'єднання води. За потреби можна зробити бічне.
Колір: на вибір.
Розміри (ШхГхВ): 63х110х96 см.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 22 690 ₴



