
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарська мийка Ivory
Стильна перукарська мийка Ivory своїм зовнішнім виглядом підійде під будь-який інтер'єр.
М'яке габаритне крісло дозволить клієнту розслабитися під час проведення процедури. Шкірозамінник стійкий до впливу дезинфікуючих засобів. Колірна гамма дозволить вибрати найбільш підходящий для вас варіант.
Колір: на вибір.
Комплектація - керамічна раковина з механізмом нахилу, сантехніка (душ+змішувач), механізм нахилу раковини, гофра та злив.
Колір раковини: білий, чорний, золотий з білим, золотий з чорним на вибір.
Гарантійне обслуговування: 24 місяці - шкірозамінник; сантехніка - 6 місяців
Підключення води: заднє або нижнє.
Розміри (ШхВхГ): 63х96х115 см.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 115 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 28 910 ₴






