
Перукарська мийка Polo Premium
- В наявності
- Код: VM2049
від 30 880 ₴
Перукарська мийка Polo Premium - це стильне та зручне обладнання для сучасних салонів краси, яке поєднує функціональність із елегантним дизайном.
Мийка оснащена рельєфною спинкою, що забезпечує максимальний комфорт для клієнтів під час процедур. Завдяки каретній стяжці на спинці, модель виглядає розкішно та додає інтер’єру особливого шарму.
Матеріали високої якості гарантують зносостійкість і довговічність, а міцний каркас витримує тривале навантаження, забезпечуючи надійність конструкції. Кут нахилу раковини регулюється, тому майстер зможе підібрати зручне положення для себе та для клієнта.
Колір шкірозаміннику: на вибір
У комплектацію входять: крісло, керамічна раковина з механізмом нахилу, сантехніка (душ+змішувач, гофра, злив).
Передбачене підключення мийки зі стіни або з підлоги.
Розміри (ШхВхГ): 63х94х120 см.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 94 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 30 880 ₴





