
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарська мийка Ozzy - це компактна перукарська мийка, яка ідеально впишеться в будь-який інтер’єр салону краси.
Особливості:
- спинка крісла нахилена під кутом;
- станина покрита металом, з нанесенням порошкового фарбування для захисту від впливу вологи та бруду;
- кут нахилу мийки регулюється, що дасть змогу майстру зручно та якісно обслужити кожного клієнта;
- зручні підлокітники.
Усі металеві деталі хромовані і стійкі при потраплянні води та хімічних препаратів.
Матеріал виготовлення - фанера, пінополіуретановий наповнювач, матеріал оббивки шкірозамінник (зносостійкість 50-100 тисяч циклів за тестом Мартіндейла).
Комплектація - керамічна раковина, сантехніка (душ + змішувач), механізм нахилу раковини, злив.
Передбачено нижнє або заднє під'єднання води. За потреби можна зробити бічне.
Гарантійне обслуговування: 24 місяці - шкірозамінник; сантехніка - 6 місяців.
Колір: на вибір.
Розміри (ШхГхВ): 63х110х96 см.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Фаянс |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Каркас крісла | ДСП |
| Підлокітник | дерев'яний брус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кута нахилу | Так |
- Ціна: від 21 680 ₴




