
влевовправо
Перукарське крісло Barber Infinity
- В наявності
- Код: VM04
20 590 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Barber Infinity від українського виробника Velmi створений спеціально для того, щоб підкреслити дизайн вашого салону.
Характеристики:
- висота крісла регулюється за допомогою гідравлічного підйомника;
- кут нахилу спинки регулюється;
- хромована підніжка;
- рівень підголівника регулюється;
- матеріал обшивки - шкірозамінник.
- розміри (ШхГхВ):63х50х63 см.
Колір: на вибір.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Глибина крісла | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | фанера, метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 20 590 ₴







