
влевовправо
Перукарське крісло Barber Sorento
- В наявності
- Код: VM05
21 240 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Barber Sorento від українського виробника Velmi створений спеціально для того, щоб підкреслити дизайн вашого салону!
Характеристики:
- висота крісла регулюється за допомогою гідравлічного підіймача;
- кут нахилу спинки регулюється;
- хромована підніжка;
- рівень підголівника регулюється;
- декорація ремінцями;
- матеріал оббивки — шкірозамінник.
- розміри (ШхГхВ): 63х64х90 см.
Висота сидіння регулюється від 57 до 68 см над рівнем підлоги.
Колір: на вибір.
Термін виготовлення: 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Підголовник, Підставка для ніг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 630 мм |
| Глибина крісла | 640 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 570 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 21 240 ₴







