
влевовправо
Диван для очікування Florence
- В наявності
- Код: VM237
17 520 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван для очікування Florence - новинка від компанії Velmi!
Модель створена як ексклюзивний варіант для вишуканих, продуманих до дрібниць інтер'єрів в класичному стилі.
Характеристики:
- наповнювач - пінополіуретан 25-ої щільності;
- оббивка шкірозамінник або тканина;*
- дерев'яні ніжки (можлива заміна на металеві);
- колір на вибір;
- декорація гудзиками або стразами на вибір.
Розміри (ШхГхВ): 140х80х100 см.
Під замовлення: 14 - 21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | кутовий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 140 см |
| Глибина дивану | 80 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 17 520 ₴




