
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван для очікування Western
Красивий стьобаний диван Western відмінно прикрасить інтер'єр у Вашому салоні, так як виконаний в унікальному дизайні.
Характеристики:
- дерев'яний каркас;
- наповнювач поролон 25-тій щільності;
- матеріал обшивки - шкірозамінник або тканину;
- хромовані ніжки;
- декорація гудзиками.
Колір: на вибір.
Розміри (ШхВхГ): 220х80х110 см.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 220 см |
| Глибина дивану | 100 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Ніжки | хромована сталь |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 37 670 ₴






