
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван для очікування Optima
Гарний диван Optima відмінно прикрасить інтер'єр у Вашому салоні, так як виконаний в унікальному дизайні. Подушки під спину і сидіння клієнта надають додаткову м'якість. Металевий каркас не тільки забезпечує дивану стійкість, але і є стильною деталлю.
Характеристики:
- наповнювач поролон 25-тій щільності;
- дерев'яні ніжки;
- матеріал обшивки - шкірозамінник або тканину;
- колір: на вибір.
Розміри (ШхВхГ): 160х100х80 см.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 160 см |
| Глибина дивану | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 55 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 20 590 ₴






