
влевовправо
Диван для очікування Millenium
- В наявності
- Код: VM240
21 900 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван для очікування Millenium
Широкі підлокітники і м’яка спинка допоможуть клієнту комфортно провести час очікування. Матеріал наповнювача стійкий до деформації. Залежно від вибору оббивки та декорації, диван можна зробити як у стилі класичної розкоші, так в більш брутальному стилі.
Характеристики:
- наповнювач пінополіуретан 25-ої щільності;
- оббивка шкірозамінник або тканина;
- колір на вибір;
- декорація гудзиками або стразами.
Розміри (ШГХВ): 190х75 x100 см.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 160 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 21 900 ₴





