
Диван для очікування Charli
Диван Charli для зони очікування у салони краси, барбершопи, офіси і т.д.
Чудовий варіант для інтер'єрів у стилі лофт та індастріал.
Модель відповідає всім актуальним трендам зовнішнього вигляду та функціональності. Якісний шкірозамінник має високі показники зносостійкості ( зносостійкість від 70 тисяч циклів). Також можливе виготовлення дивану з тканини.
Металевий каркас покритий порошковим фарбуванням, це захищає його від впливу вологи та бруду. М'який наповнювач стійкий до усідання та надовго забезпечить клієнтам комфортне очікування.
Колір каркасу: чорний, білий, срібний, золотий.
Колір оббивки: на вибір.
Розміри: ширина - 120 см, висота - 73 см, глубина - 76 см.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 120 см |
| Глибина дивану | 76 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 73 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | метал |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 17 700 ₴




