
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван для очікування Eridan
Новинка від компанії Velmi вдало поєднує у собі лаконічний дизайн та цікаві матеріали. Використання металевих елементів у виробах як ніколи актуальне у дизайні інтер'єру. Окрім оригінального зовнішнього вигляду це забезпечує виробам надійність та стійкість.
Характеристика:
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду;
- матеріал шкірозамінник або меблева тканина*;
- дві м'які подушки з м'яким наповнювачем.
Колір: на вибір.
Колір каркасу: чорний, білий, золото, бронза, срібний.
Розміри (Ш-Г-В): 160-75-70 см.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 160 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | метал |
| Ніжки | метал |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 20 590 ₴






