
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван для очікування Vincent
Стильний і зручний диван Вінсент ідеально підходить для офісів, салонів та зон очікування. Завдяки сучасному дизайну, високоякісним матеріалам і декоративній прострочці він створює затишну атмосферу з вінтажним акцентом.
Характеристики:
- оббивка: шкірозамінник або тканина.
- наповнювач - поролон щільністю 25-й
- розміри: довжина 140 см; висота 100 см; глибина 60 см.
Колір: на вибір.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 140 см |
| Глибина дивану | 60 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 22 560 ₴




