Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло очікування Luna - це ідеальне рішення для створення комфортної та сучасної зони відпочинку у вашому салоні або офісі. Завдяки своїй гармонійній формі та стильному дизайну, воно стане приємним акцентом у будь-якому інтер’єрі.
Характеристики:
- оббивка з високоякісного шкірозамінника першої категорії або меблевої тканини;
- наповнювач - поролон щільністю 25-й категорії для комфортної посадки та стійкості до деформації;
- каркас - металевий, з покриттям порошковою фарбою, що забезпечує міцність і стійкість.
Колір: на вибір.
Колір каркасу: золотий, чорний, срібний, білий, кремовий, сірий.
Можливість виготовлення каркасу в інших кольорах уточняйте у менеджера магазину
Розміри (ШхВхГ): 80х80х80 см.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 80 см |
| Глибина крісла | 80 см |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Ніжки | метал |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 13 270 ₴






