
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло для очікування Laguna - це стильний і незвичний предмет меблів, який стане яскравою окрасою будь-якого простору. Його унікальна форма нагадує ракушку, створюючи затишну і комфортну атмосферу для ваших клієнтів або гостей.
Технічні характеристики:
- розміри (ш-г-в): 83х77х77 см
- висота сидіння: 45 см
- оббивка: шкірозамінник 1-ї категорії або меблева тканина
- наповнювач: поролон щільністю 25-й
- опори: хромовані, золотого кольору
- Колір: на вибір.
Це крісло поєднує в собі стильний дизайн та комфорт, ідеально підходить для салонів, офісів або зон очікування, створюючи при цьому сучасний і привабливий вигляд.
Під замовлення: 14-21 робочих днів.
* - ціна вказана за модель в шкірозаміннику. За тканину передбачена доплата. Точну ціну ви можете дізнатися у менеджера магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | шпонована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність спинки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 830 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 16 470 ₴




