
влевовправо
Стійка адміністратора Cardinal Gold
- В наявності
- Код: VM423/1
від 21 460 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Cardinal Gold це красива модель, виготовлена в кращих традиціях мінімалізму та комфорту. Планування моделі допоможе зручно організувати робочі матеріали адміністратора.
Характеристики:
- матеріал дсп або дсп egger*;
- торці покриті кромкою ПВХ для захисту від механічних пошкоджень;
- два ящики на телескопічних направляючих;
- одна відкрита полиця;
- хромованна фурнітура;
- можливе встановлення замку на ящик (доплата 130 грн/замок).
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 150х110х80 см.
Під замовлення 14-21 робочих днів.
Ціна вказана за модель, виготовлену з дсп. За модель з дсп Egger передбачена доплата.
*ДСП Egger - матеріал вищої якості з глянцевим покриттям, більш стійкий до механічних пошкоджень. Матеріал успішно використовується для виготовлення меблів в країнах Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка стандартна |
| Довжина стійки | 1500 мм |
| Глибина стійки | 800 мм |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | ДСП покрита пластиком |
| Верхня полиця стійки | ДСП покрита пластиком |
- Ціна: від 21 460 ₴


