
влевовправо
Стійка адміністратора Florentia
- В наявності
- Код: VM425
від 24 880 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Florentia - класичний варіант, який підійде під будь який інтер'єр. Простий дизайн і зручне планування ящиків роблять модель оптимальним варіантом для будь якого салону, магазину або шоу-руму. Золоті горизонтальні лінії виглядають лаконічно, але при цьому надають моделі актуального вигляду.
Характеристики:
- матеріал виготовлення дсп або дсп egger;
- торці обклеєні кромкою ПВХ;
- хромована фурнітура;
- можливе встановлення замку на скринька (доплата 130 грн/замок);
- одна скринька на замку;
- скриньки стійки на телескопічних направляючих.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 150х110х45 см.
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
Ціна вказана за модель, виготовлену з дсп. За модель з дсп Egger передбачена доплата.
*ДСП Egger - матеріал вищої якості з глянцевим покриттям, більш стійкий до механічних пошкоджень. Матеріал успішно використовується для виготовлення меблів в країнах Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка стандартна |
| Довжина стійки | 1500 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 1150 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | шпонована ДСП |
| Верхня полиця стійки | шпонована ДСП |
- Ціна: від 24 880 ₴





