
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Gloria саме те що потрібно для сучасного і стильного салону краси. Дана модель чудово підкреслить статус вашого салону, оскільки виготовлена з урахуванням всіх сучасних тенденцій. Нижнє підсвічування по периметру додає вашому салону затишності і є додатковим джерелом світла.
Характеристики:
- матеріал ДСП;
- торці оберігає від пошкоджень протиударна кромка ПВХ;
- зовнішній фасад з акрилового скла;
- ящики на телескопічних направляючих;
- 1 тумба і 1 шухляда;
- нижнє підсвічування по периметру (живлення від мережі);
- можлива установка замку на ящик (доплата 130 грн/замок).
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 120х110х53 см.
Під замовлення 14 -21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка стандартна |
| Довжина стійки | 1200 мм |
| Глибина стійки | 530 мм |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 33 590 ₴



