
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Fancy це поєднання елегантності і функціональності, яке стане справжньою окрасою вашого салону. Виготовлена з якісного ДСП, вона має фасад, декорований накладкою, обрамленою металопрофілем. Металопрофіль покритий порошковою фарбою, що забезпечує захист від вологи та бруду.
Стійка обладнана декількома висувними ящиками, що забезпечують зручність у зберіганні необхідних матеріалів та документів. За бажанням, можна вмонтувати замок на ящик для додаткової безпеки.
Особливої уваги заслуговує контурне LED-підсвічування, яке доступне в нейтральному або теплому кольорі, додаючи приміщенню затишку та стилю.
Колір: на вибір.
Розміри:
- ширина: 110 см
- висота: 110 см
- глибина: 50 см
Термін виготовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка стандартна |
| Довжина стійки | 1100 мм |
| Глибина стійки | 500 мм |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | шпонована ДСП, метал |
| Верхня полиця стійки | шпонована ДСП |
- Ціна: 16 640 ₴



