
влевовправо
Стійка адміністратора Atlas з підсвіткою
- В наявності
- Код: VM430/1
26 540 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Atlas втілює ідеальне поєднання функціональності та сучасного дизайну, що стане стильним акцентом вашого офісу.
Особливості дизайну:
металева накладка: по периметру стійка декорована металевою накладкою, покритою порошковим фарбуванням. Це забезпечує високу стійкість до подряпин і тривалий збереження первісного вигляду.
Підсвітка знизу додає атмосфери затишку та підкреслює стильний дизайн стійки.
Функціональність:
висувні ящики: модель обладнана чотирма висувними ящиками на телескопічних направляючих, які забезпечують плавне та безшумне відкривання.
Габарити:
- ширина: 120 см
- висота: 120 см
- глибина: 45 см
Колір на вибір:
Розміри (ШхГхВ): 120х120х45 см
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка модульна |
| Довжина стійки | 1200 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 1200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Підсвічування |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | шпонована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | метал |
| Верхня полиця стійки | шпонована ДСП |
- Ціна: 26 540 ₴




