
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Lusil - це вдале поєднання сучасного дизайну, зручності та практичності. Вона створена спеціально для того, щоб зробити перше враження про ваш салон позитивним і професійним.
Лаконічний дизайн із чіткими лініями підкреслить стиль вашого інтер’єру. Компактні розміри столу дозволяють раціонально використовувати простір, не жертвуючи комфортом та функціональністю.
Характеристики:
- матеріал виготовлення - ДСП;
- два висувних ящики на телескопічних направляючих;
- по бажанню можна встановити замки на ящики.
- розміри: довжина - 100 см, висота - 110 см, глибина - 53 см.
Можливе виготовлення у індивідуальних розмірах. При бажанні, за додаткову доплату, стійку можна укомплектувати підствіткою.
Колір на вибір:
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка стандартна |
| Довжина стійки | 1000 мм |
| Глибина стійки | 530 мм |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 19 050 ₴



