
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Onyx з графітовою дзеркальною панеллю
Стильна та функціональна стійка для салонів краси, барбершопів і студій. Лаконічний чорний корпус у поєднанні з графітовим дзеркалом створює преміальний вигляд та ефект візуального розширення простору.
Основні переваги:
- Графітова дзеркальна фасадна панель
- LED-підсвітка з ефектом «паріння»
- Зручна робоча зона для адміністратора
- Внутрішні полиці та висувна шухляда
Розміри:
- Довжина — 130 см
- Висота — 100 см
- Глибина — 50 см
*Можемо виготовити стійку із логотипом вашого салону.
Можливе виготовлення в інших кольорах та розмірах під ваш інтер’єр.
Колір на вибір:
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
Ціна вказана за модель, виготовлену з дсп. За модель з дсп Egger передбачена доплата.
*ДСП Egger - матеріал вищої якості з глянцевим покриттям, більш стійкий до механічних пошкоджень. Матеріал успішно використовується для виготовлення меблів в країнах Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка стандартна |
| Довжина стійки | 1300 мм |
| Глибина стійки | 500 мм |
| Висота стійки | 1000 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Підсвічування |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 16 210 ₴





