Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина для лаків Gold
Представляємо вітрину для лаків, яка ідеально поєднує в собі стиль та функціональність. Ця елегантна конструкція стане відмінним доповненням до вашого салону краси або домашньої колекції лаків.
Характеристики:
- розміри: ширина - 50 см, висота - 60 см, глибина - 15 (глибина поличок - 10 см);
- металевий каркас покритий порошковим фарбуванням;
- матеріал поличок - ДСП.
Колір каркасу - золотий, чорний, білий, срібний, кремовий.
Колір поличок - чорний, білий, кремовий, сірий, графіт, Дуб Венге, Дуб Сонома.
Можливе виготовлення у індивідуальних розмірах.
Вибір транспортується у зібраному вигляді. Розмір упакування - 53х20х63 см.
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | Метал |
| Матеріал полиць | ДСП |
- Ціна: 5 780 ₴




