
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл манікюрний Vilnius
Характеристики:
- матеріал виготовлення дсп;
- торці покриті кромкою ПВХ для захисту від механічних пошкоджень;
- металева нога покрита порошковою фарбою для захисту від впливу вологи;
- телескопічні направляючі;
- фурнітура на вибір.
Колір опори: чорний або білий.
* можлива опора в золотому або срібному кольорі (з доплатою). Розмір доплати уточнюйте в менеджера магазину.
Колір: на вибір
Розміри (ШхГхВ): 110х50х75 см
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: від 9 200 ₴







