Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл Pandora
Характеристики:
- матеріал: дсп або дсп Egger*;
- телескопічні направляючі;
- матова фурнітура;
- чотири висувних ящики;
- бокові висувні полички для лаків;
- металева боковина (покриття порошковою фарбою захищає опору від впливу вологи).
Додаткова комплектація:
- витяжка на вибір;
- розетки (3 шт) +390 грн;
- застібка на ящик +130 грн.
Колір: на вибір.
Розміри (ШхВхГ): 120х76х60 см. Ширина ящиків 35 см, ширина поличок 20 см.
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
*Ціна вказана за модель з дсп. За модель з дсп Egger передбачена доплата. Щоб дізнатись актуальну ціну зверніться до менеджера магазину.
*ДСП Egger - матеріал вищої якості з глянцевим покриттям, більш стійкий до механічних пошкоджень. Матеріал успішно використовується для виготовлення меблів у країнах Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
- Ціна: 12 400 ₴








