Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл Alaska
Характеристики:
- матеріал виготовлення дсп;
- торці покриті кромкою ПВХ для захисту від механічних пошкоджень;
- металева нога покрита порошковою фарбою для захисту від впливу вологи;
- телескопічні направляючі;
- металеві прогумовані колеса;
- фурнітура на вибір.
Колір опори: чорний або білий.
* можлива опора в золотому або срібному кольорі (з доплатою). Розмір доплати уточнюйте в менеджера магазину.
Колір: на вибір
Розміри (ШхГхВ): 120х50х75 см
Термін виготовлення 14 - 21 робочих днів.
Додаткова комплектація:
- витяжка на вибір;
- розетки;
- захисне скло;
- замок на ящик.
* ціна вказана на стіл без витяжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Опори | метал |
- Ціна: 11 390 ₴









