Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл Grand
Подвійний стіл - це чудовий варіант для салонів з обмеженим простором, адже допомагає грамотно облаштувати робочі місця майстрів. Завдяки своїй лаконічності та простоті модель матиме ідеальний вигляд в інтер'єрах у стилі мінімалізм або лофт.
Характеристики:
- модульний стіл;
- два робочих місця;
- стільниця з подвійного дсп;
- заглушка для проводів;
- висувні шухляди на телескопічних направляючих;
- торці столу оберігає від пошкоджень протиударна кромка ПВХ;
- можлива комплектація витяжкою на вибір.
! Ціну вказано без урахування витяжки.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 180х80х50 см. Ширина тумби 35 см, ширина опори 15 см.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Опори | шпонована ДСП |
| Корпус тумби | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
- Ціна: 17 560 ₴






