Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл Oliver - це ідеальне поєднання стилю та функціональності для вашого салону краси. Цей стіл створений з урахуванням усіх потреб професіоналів у догляді за нігтями.
Основні особливості:
- два висувні ящики: для зручного зберігання інструментів і матеріалів.
- матеріал ДСП: стіл виготовлений з якісного ДСП, доступний в різних кольорах, що дозволяє обрати ідеальний варіант для вашого інтер'єру.
- металеві боковинки: покриті порошковим фарбуванням для надійного захисту від впливу вологи та бруду. Колір опор також можна вибрати на свій смак.
- витяжка: за бажанням можна вмонтувати витяжку для забезпечення комфортних умов роботи.
- комплектація: стіл можна укомплектувати набором розеток, а також USB-розеткою для зручності користування електронними приладами (з доплатою).
- замочок на ящик: за бажанням є можливість встановлення замочка для запобігання випадковому відкриттю ящика.
Розміри:
- ширина: 110 см
- висота: 80 см
- глибина: 55 см
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Опори | метал |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 12 260 ₴





