Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл Leo
Манікюрний стіл "Leo" - це стильний і функціональний вибір для вашого салону. Доступний у різних кольорах, виготовлений з ДСП, він оснащений трьома висувними ящиками для зручного зберігання. Фігурна бокова опора з металу, покрита порошковою фарбою, додає елегантності та міцності.
Розміри:
- Ширина: 110 см
- Висота: 80 см
- Глибина: 55 см
Колір стільниці на вибір.
Колір каркасу - чорний, золотий, срібний, білий.
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Особливості | Вбудована розетка |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
- Ціна: 11 170 ₴





