Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл Melissa
Оновіть робочу зону салону з нашим манікюрним столом Melisa - поєднання надійності, зручності та сучасного дизайну. Це ідеальне рішення для професіоналів, які цінують комфорт та практичність.
Характеристики:
- матеріал виготовлення ДСП;
- розміри (ШхВхГ): 120х80х55 см;
- висувні ящики на телескопічних направляючих;
- металеві опори покриті порошковим фарбуванням для захисту від корозії та бруду.
Можливе виготовлення у різних кольорах.
Додаткова комплектація:
- врізна витяжка;
- комплект розеток;
- замок на ящик.
Колір на вибір:
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 13 580 ₴






