Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоче місце Capri для перукарів та візажистів
Характеристика:
- металевий корпус покритий порошковою фарбою;
- висувний ящик на телескопічних направляючих;
- матеріал ящиків дсп;
- 15 світлодіодних лампочок (кількість може регулюватись);
- металеві прогумовані колеса.
Розміри (ШхГхВ): 110х47х190 см. Висота столу 100 см.
Колір на вибір.
Термін виготовлення 14-21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 18 180 ₴





