Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоче місце Rosse
Класична, лаконічна, компактна модель, яка ідеально підійде для візажистів, перукарів та для домашнього інтер'єру.
Характеристики:
- матеріал виготовлення дсп;
- висувний ящик на телескопічних направляючих (система відкривання дверей без ручок);
- 14 світлодіодних лампочок, вмонтованих у раму;
- живлення від мережі.
Розміри: ширина - 100 см, висота 190 см (100 см стіл, 90 см дзеркало), глибина 47 см (робоча глибина 40 см). Висота висувного ящику 13 см.
Колір на вибір:
Додаткова комплектація:
- захисне скло 1600 грн.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | шпонована ДСП |
| Корпус робочого місця | шпонована ДСП |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 11 610 ₴






