Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоче місце Camelia
Стильна модель, яке дозволить зекономити простір у приміщені, а також забезпечити майстрів зручним робочим місцем. Підходить для роботи візажистів та перукарів.
- Металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду. Колір каркасу - золотий, чорний, білий або срібний на вибір.
- Нижня ніша може слугувати місцем для зберігання речей або ж для ніг клієнта. Два висувних ящиків на телескопічних направляючих дозволять легко вмістити найнеобхідніші матеріали.
- 23 світлодіодних лампочок вмонтованих у дзеркало забезпечить якісне освітлення, яке так важливе для макіяжу. Можливе холодне або тепле світло на вибір.
Розміри:
- ширина 200 см;
- висота 190 см (висота стільниці 100 см, висота дзеркала 90 см);
- загальна глибина 57 см (робоча глибина 50 см).
Колір на вибір.
Додаткова комплектація:
- захисне скло (+1600 грн);
- замок на ящик (+190 грн).
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | шпонована ДСП |
| Корпус робочого місця | метал |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 31 840 ₴




