Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гримерний столик Odr
Металеві каркаси покриті порошковою фарбою, яка захищає їх від впливу вологи та бруду. Це робить виріб довговічнішим та надійнішим у порівнянні з дсп.
Світлодіодні лампочки забезпечують достатнє освітлення для якісної процедури макіяжу. Модель має висувний ящик для зручного зберігання додаткової косметики та інструментів.
Характеристики:
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від вологи та бруду;
- матеріал стільниці дсп;
- 10 світлодіодних лампочок (кількість може регулюватись в залежності від ваших потреб);
- розміри (ш-г-в): 90-45-180 см. Діаметр дзеркала 80 см.
Колір каркасу: золотий, чорний, білий, срібло.
Колір стільниці на вибір.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 19 800 ₴





