
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоче місце перукаря India
Розроблене для професійних перукарів, робоче місце India поєднує елегантність і функціональність, створюючи ідеальні умови для вашої роботи. Завдяки сучасному дизайну та високоякісним матеріалам, це місце забезпечує комфорт і зручність як для майстра, так і для клієнтів.
Характеристики:
- розміри: ширина - 90 см, висота - 180 см, глибина - 40 см.
- одностороннє з діаметром 80 см, що забезпечує чіткість відображення.
- матеріал стільниці - ДСП, матеріал каркасу - металопрофілю, покритий порошковим фарбуванням, що забезпечує стійкість до зношування і довговічність.
- один висувний ящик на телескопічних направляючих;
- вбудована фронтальна підсвітка додає стилю та покращує видимість.
Розміри:
- ширина - 90 см;
- висота - 180 см (висота стільниці - 90 см)
- глибина - 40 см.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 18 750 ₴



