Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоче місце перукаря та візажиста Vivien
Металеві каркаси вже давно завоювали почесне місце серед клієнтів по всьому світу. Адже вони забезпечують виробу міцність, актуально виглядають і при цьому можуть бути доволі компактними. Серед широкої палітри матеріалів знайдуться підходящі варіанти для будь яких кольорових рішень.
Характеристики:
- основний матеріал дсп;
- торці стільниці покриті кромкою пвх;
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду;
- висувний ящик встановлено на телескопічні направляючі.
Колір каркасу: чорний, білий, срібний, золотий.
Колір стільниці: на вибір.
По бажанню за додаткову плату можливо додати замочок на висувний ящик, встановити на стільницю захисне скло або вмонтувати розетки збоку робочої поверхні.
Розміри (Ш-В-Г): 100-190-35 см. Висота стільниці 100 см.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | шпонована ДСП |
| Рама дзеркала | метал |
| Корпус робочого місця | метал |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Ні |
- Ціна: 17 960 ₴






