
влевовправо
Двостороннє робоче місце Orion
- В наявності
- Код: VM742
38 540 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двостороннє робоче місце Orion з підсвіткою - це справжня знахідка, якщо ви шукаєте просте, але стильне рішення для вашого салону краси.
Особливості:
- підсвітка по периметру забезпечує світло для кращої якості процедур. Також це стильний акцент, який додасть затишку вашому робочому простору. Колір підсвітки - теплий або нейтральний на вибір. Живлення від мережі.
- підставка для ніг клієнта, для підвищення якості обслуговування. Також це додає конструкції більшої стійкості та надійності.
- рама та опора дзеркала виготовленні з металу та покриті порошковим покриттям для захисту від впливу вологи, бруду та умов середовища.
Колір каркасу - золотий, срібний, чорний або білий на вибір. Щодо виготовлення у інших кольорах звертайтесь до менеджера магазину.
Загальні розміри: ширина - 80 см, глибина - 80 см, висота - 205 см. Розміри дзеркал - ширина - 80 см, висота - 180 см. Діаметр опори - 80 см.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | двостороннє |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | метал |
| Рама дзеркала | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 38 540 ₴






