Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоче місце Dina - це елегантна одностороння модель, яка поєднує простоту і функціональність. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну без зайвих ящиків, воно стане чудовим доповненням до будь-якого салону чи студії.
Особливістю цього місця є фонова підсвітка, яка не тільки створює затишну атмосферу, але й підкреслює стильний вигляд робочого простору.
Робоче місце Dina встановлено на металевих прогумованих колесах, що забезпечує легкість переміщення та стабільність.
Розміри:
- ширина: 85 см
- висота: 185 см
- глибина: 40 см
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | шпонована ДСП |
| Рама дзеркала | шпонована ДСП |
| Корпус робочого місця | шпонована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 9 330 ₴





