
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок Diva
Модель легко пересувається по приміщенню за допомогою металевих прогумованих коліс та планки зверху. Каркас забезпечує стійкість та надійність.
Характеристики:
- металевий каркас;
- прогумовані колеса;
- полички з гартованого скла;
- колір: золото, хром, чорний, білий.
Розміри: ширина - 40 см, глибина - 30 см, висота - 78 см.
Під замовлення 14 - 21 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 780 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло, метал |
| Колеса (колісні опори) | метал, гума |
- Ціна: 8 060 ₴





Відправка з 15 травня 2026