
влевовправо
Візок майстра VM937
- Під замовлення
- Код: VM937
Відправка з 15 травня 20268 980 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок майстра VM937 - це практичне і надійне рішення для роботи у салонах краси та перукарнях. Міцний металевий каркас, пофарбований порошковою фарбою в кількох сучасних кольорах (золотий, чорний, білий, сірий), забезпечує довговічність і стійкість.
Модель оснащена металевими прогумованими колесами, що дозволяє легко переміщати її по салону без зусиль.
Розміри (ШxВxГ): 50x80x40 см, висота ящика — 26 см. Матеріал тумби - ДСП, що легко очищується і зносостійкий.
За бажанням можна обрати інший колір каркасу - уточнюйте цю інформацію у менеджера сайту. Візок VM937 ідеально підходить для організації інструментів і косметики, забезпечуючи комфорт і зручність майстру під час роботи.
Під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | шпонована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | метал, гума |
- Ціна: 8 980 ₴



