
влевовправо
Візок майстра VM939
- Під замовлення
- Код: VM939
Відправка з 15 травня 20267 230 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок майстра VM939 - ідеальне лаконічна та стильна модель, яка підійде для косметологічних кабінетів, салонів краси та офісів.
Характеристики:
- каркас з металопрофілю покритий порошковим фарбуванням для захисту від впливу вологи та бруду;
- модель укомплектована металевими прогумованими колесами для зручного переміщення;
- розміри: ширина - 44 см, висота - 80 см, глибина - 30 см.
Колір: на вибір.
Виготовляється під замовлення 14 - 21 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 7 230 ₴




