
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина Odri – стильне та сучасне рішення для інтер'єру.
Її основа виготовлена з міцного металу, що забезпечує довговічність і стабільність конструкції.
Каркас доповнений скляними панелями або полицями, які створюють легкість та забезпечують огляд предметів з усіх сторін.
Така вітрина ідеально підходить для демонстрації косметики, парфумерії чи декоративних елементів. Завдяки мінімалістичному дизайну "Одрі" гармонійно вписується в різні стилі інтер’єру – від сучасного до індустріального.
Розмір (ШхВхГ): 100х190х 40 см.
Колір каркасу: чорний, золотий, білий, сірий.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | Метал |
| Матеріал полиць | Скло |
- Ціна: 13 360 ₴





Відправка з 15 квітня 2026