
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод Монро
Стильне та функціональне рішення для вашого салонів, офісів та шоурумів. Ідеально підкреслить інтер'єр вашого салону та додасть йому цікавих елементів.
Стелаж підходить для розміщення посередині залу.
Характеристики:
- матеріал ДСП;
- висувні ящики на телеcкопічних направляючих;
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду.
Колір каркасу та ящиків можна підібрати індивідуально під інтер'єр вашого салону. На вибір: чорний, золотий, срібний, білий, сірий.
Розміри:
- ширина 100 см;
- висота 100 см;
- глибина 35 см.
Можливе виготовлення у різних кольорах.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 100 см |
- Ціна: 9 200 ₴





Відправка з 15 квітня 2026