
влевовправо
Столик для клієнтів Oreo
- Під замовлення
- Код: VM5005
Відправка з 15 квітня 20265 690 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик для клієнтів Oreo
Матеріал стільниці - дсп;
Матеріал каркасу - метал, покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду.
Можливий колір - золотий, чорний, білий та срібний колір каркасу на вибір.
Розміри: діаметр - 60 см, висота - 40 см.
Термін виготовлення 14 - 21 робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Діаметр | 60 см |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ДСП |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 400 мм |
- Ціна: 5 690 ₴


